Kredyt samochodowy na używany pojazd

Jeżeli chcemy dokonać zakupu używanego samochodu, którego koszt przewyższa nasze możliwości finansowe, możemy szybko i wygodnie uzyskać kredyt samochodowy, który nam to umożliwi. Przygotujmy wymagane dokumenty nasze oraz samochodu, który chcemy zakupić i umówmy się na rozmowę z doradcą. Santander Consumer Bank oferuje finansowanie nie tylko pojazdów z komisu, lecz także od dealera, osób fizycznych i sprowadzanych z zagranicy, akceptując różne źródła dochodów.

Kredyt na nowy samochód

Kredyt samochodowy umożliwi nam także sfinansowanie zakupu nowego samochodu osobowego lub dostawczego. Po uzyskaniu decyzji łatwo wybierzemy formę spłaty rat, jaka nam odpowiada oraz wybierzemy interesujący nas okres spłaty zobowiązania.

Oprocentowanie kredytu

Każdy kredyt jest oprocentowany, a na jego całkowity koszt składa się prowizja, odsetki oraz miesięczna opłata za prowadzenie rachunku kredytowego. Stopa oprocentowania kredytu może być zmienna, a wpływ na nią ma wiele czynników, o których dowiemy się więcej podczas zawierania umowy. Od doradcy uzyskamy również informacje na temat różnic między oprocentowaniem nominalnym i rzeczywistym.

Bezpieczeństwo środków

Decydując się na kredyt w banku, możemy być spokojni o bezpieczeństwo wpłacanych przez nas środków. Na każdym etapie mamy zapewnioną fachową pomoc ze strony doradców i łatwo uzyskamy wszystkie potrzebne informacje. Zyskamy też dostęp do wszystkich tabel opłat i prowizji, a także potrzebnych formularzy. Poczucie bezpieczeństwa przy korzystaniu z usług finansowych jest bardzo ważne, dlatego decydujmy się na sprawdzone źródła finansowania.

Czas oczekiwania na decyzję kredytową

Gdy wypełnimy wniosek kredytowy i dostarczymy wszystkie potrzebne dokumenty, pozostaje nam oczekiwać na decyzję banku. Czas oczekiwania może się różnić, między innymi w zależności od rodzaju i kwoty kredytu, o który się ubiegamy, oraz ilości dostarczonych przez nas dokumentów. Często jednak decyzję otrzymamy nawet do 30 minut od momentu złożenia naszego wniosku, co zdecydowanie przyspiesza cały proces zawierania ewentualnej umowy kredytowej.

Polecane  Leasing konsumencki – co to jest i co go charakteryzuje?